SabadellUrquijo lliura les contribucions dels seus productes solidaris a sis projectes de responsabilitat social, entre ells el programa TORNA A CASA, desenvolupat per la nostra entitat

El passat 26 de setembre a Madrid, el Banc d’SabadellUrquijo va lliurar a la nostra entitat, juntament amb altres cinc  organitzacions, les contribucions dels seus productes solidaris de responsabilitat social. El projecte pel qual vam rebre l’ajut es denomina TORNA A CASA AMB AJUDA.

El lliurament d’aquestes contribucions solidàries va ser presidida per Francisco Vallejo, president del Consell Assessor de  SabadellUrquijo Banca Privada; Ismael Picón, director general d’SabadellUrquijo Banca Privada; Macarena  Aguirre, consellera de l’entitat; Isabel Oriol, presidenta de AECC, i Vicente del Bosque com a membre de la  Comissió Ètica.

Per part de AVI, va anar a recollir la contribució solidària  Alejandra Millet, responsable de gestió de l’entitat.

Nota de premsa.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAfoto 4Ofoto 2OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Deixeu un comentari